!DOMÁCÍ PŘÍPRAVA!

10. března

První úkol na domácí přípravu byl zadán ještě ve škole: přečíst si nějakou knihu a pak o ní něco napsat a přidat ilustraci (platí pro žáky 4. a 5. ročníku).

 

15. března

První várka úkolů pro některé ročníky je tady (hledej v Menu). Zadání pro další předměty a ostatní ročníky přidáme už brzy. Počítejte prosím se zhruba týdenním intervalem, než se zde objeví další. Případné dotazy směrujte na naše e-maily (viz hlavní stránka). Hodně štěstí, pevné nervy a hlavně dobré zdraví v tomto pro všechny složitém období.

 

16. března

VE ČTVRTEK V 11,00 HOD. BUDE U VCHODU DO ŠKOLY PANÍ JENÁČKOVÁ ROZDÁVAT NOVÉ PRACOVNÍ SEŠITY – MATEMATIKU 3. DÍL PRO 4. ROČNÍK A MATEMATIKU A ČESKÝ JAZYK (TAKÉ 3. DÍLY) PRO 5. ROČNÍK, PROSÍM, KDO JE DOMA, DOSTAVTE SE PRO NĚ.

 

16. března

Dovolujeme si vás upozornit na zábavně-vzdělávací pořad České televize s názvem UčíTelka, který je připravovaný ve spolupráci s ministerstvem školství. Vysílá se každý den a lze jej přehrát na webu ČT i zpětně, viz odkaz na dnešní, první, díl:

https://www.ces­katelevize.cz/…5531140­00001

 

17. března

Na našem webu už přibyly i úkoly pro žáky 1., 2. a 3. ročníku. Zadání jsou do určité míry orientační, neboť každý žák má jiné osobní tempo a potřebuje jiný přístup – nyní to však musíme trochu sjednotit. Děkujeme rodičům za spolupráci a váš čas. Dále doporučujeme využívat:

webové stránky Školákov, odkaz: https://skola­kov.eu,

nebo Učení online, odkaz: https://pripra­vy.estranky.cz.

 

25. března

Ve čtvrtek 26. a v pátek 27. března si žáci během dopoledne mohou přijít pro malý linkovaný sešit, pokud už mají některý ze svých sešitů vypsaný. Sešity budou k dispozici v krabici před vchodem do školní budovy. Prosíme, dbejte přitom na hygienu a na místě se příliš nezdržujte.

 

2. dubna

Česká televize otevřela speciální web ČT edu, kde nabízí několik tisíc vzdělávacích videí ze svých pořadů, odkaz zde: https://edu.ces­katelevize.cz/. Prostřednictvím videí mohou děti zábavnou formou procvičovat své znalosti v oblasti českého jazyka, angličtiny, vlastivědy, přírodovědy či prvouky. Web se má postupně rozšiřovat, v tuto chvíli bychom rádi upozornili na pořad Angličtina s Hurvínkem vhodným i pro začátečníky, jež se s anglickým jazykem setkávají zatím pouze v rámci školního kroužku. Pořad najdete zde: https://edu.ces­katelevize.cz/…t/ci­zi-jazyk?….

 

5. dubna

V pondělí 6. dubna od cca 9:30 do cca 15:30 bude před vchodem do školy opět k dispozici krabice se školními sešity. Navíc zde najdete i prázdné papíry A4 pro úkol ze čtení (ten se objeví na webu zítra).